Aktor „50 twarzy Greya” w filmie gra seksownego amanta. Na co dzień to kochający mąż i ojciec. Więc tak naprawdę każdy z nas ma wiele twarzy. Pytanie tylko jak o nie dbamy i czy w ogóle?

Kiedy o sobie myślisz, to kim jesteś? Jakie role życiowe przychodzą Ci do głowy? Ja jestem mamą, żoną, coachem, inwestorem, pianistką. Swoją listę możesz zrobić myśląc kategoriach: kariera, relacje, dbanie o siebie i hobby.

Kiedy masz już listę swoich twarzy, możesz zacząć o nie dbać. W każdym z obszarów wyznacz priorytet, który chcesz osiągnąć w najbliższym czasie – na przykład w najbliższym tygodniu, miesiącu i na koniec roku. Zaplanuj dokładnie, kiedy i jak chcesz zrealizować swój cel. Jeśli zrealizujesz swoje założenia, stanie się coś ciekawego. Tak zwana magia… Twoje życie zacznie przybierać pełnię blasku.

Jakie powinny być Twoje priorytety? Najbardziej dopasowane do Ciebie i dające Ci radość. Żeby już samo planowanie zadań przynosiło dreszczyk emocji. Ja już nie mogę się doczekać, żeby zaplanować najbliższe aktywności dla bycia dobrą mamą, kochająca żoną, skutecznym coachem, dobrze zarabiającym inwestorem, miłą dla uszu publiki pianistką.

Nie szamoczę się w życiu bez celu. Wiem co jest moim priorytetem i tam kieruję swoją energię a życie staje się wtedy piękne.

Tak proste a tak skutecznie podnosi poziom życiowej satysfakcji. Jeśli potrzebujesz pomocy w realizacji swoich celów w najważniejszych życiowych obszarach, to pisz śmiało. Chętnie pomogę Ci poczuć pełnię życia.