Jak Szlifuję Diamenty

Pewnie ciekawi Cię jaką drogą doprowadzam moich Klientów do pożądanych rezultatów. Przez jakie etapy przechodzisz? Jak konkretnie pracujesz, aby dojść do celu? To „JAK” pracuję, jest zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb procesu, bo każdy diament jest wyjątkowy i dokładnie trzeba zbadać jego strukturę, żeby osiągnąć najlepszy szlif. Wszystkie korzyści i rezultaty, jakie wynosisz z pracy ze mną, są rezultatem perfekcyjnego dopasowania strategii działania do ich potrzeb.

Na początku pomagam Ci określić, jakie jest Twoje marzenie lub wizja szczęśliwego życia. Żeby żyć na własnych warunkach, najpierw musisz bardzo konkretnie określić czego tak naprawdę chcesz. Powiem więcej…musisz mieć krystalicznie jasną wizję, żeby osiągnąć to, czego pragniesz. Oglądasz swoje życie jak z lotu ptaka. Stwierdzasz jakie obszary życia są uporządkowane doskonale a jakie nie. Zastanawiasz się, dokąd zmierzam? Na czym Ci szczególnie zależy? O co warto walczyć? Kiedy już wiesz, czego chcesz i decydujesz się za tym podążać, niemożliwe staje się możliwe. Otwierasz się na nowe możliwości. Otwierasz się na lepszą wersję samego siebie. Kreujesz jasną, żywą i inspirującą wizję życia.

Następnie odkrywamy, co powstrzymuje Cię przed stworzeniem tego, czego naprawdę pragniesz. Badasz to co robisz, lub myślisz, w efekcie czego uniemożliwiasz sobie osiąganie celów. Określamy Twoje lęki, obawy lub przeszkody na drodze do sukcesu. Przyglądasz się im dokładnie, bo z pewnością to one do tej pory nie pozwalają Ci na stworzenie życia jakiego pragniesz. Opracujemy strategie, które pomogą Ci je pokonać. Kiedy pokonujesz swoje bariery, to cóż może stanąć na drodze do sukcesu? Już nic!

Kolejnym krokiem jest podzielenie Twojej wizji życia na kilka części. Nazywam je „kluczami do sukcesu”. W tym momencie określasz jasne i mierzalne cele i plan działania niezbędny, aby je osiągnąć. Projektujesz praktyczny, realistyczny i ekscytujący plan działania, który prowadzi Cię w Twojej podróży. Decydujesz, jakie konkretne, większe i mniejsze kroki należy podjąć i w jakiej kolejności. Masz plan działania doskonale dostosowany do Twoich potrzeb, możliwości czasowych i zasobów. Wiesz, co i kiedy masz zrobić, aby osiągnąć to, czego ostatecznie chcesz.

Podczas naszych spotkań skupiasz się na efektywnym działaniu, wspieram Cię obiektywnymi obserwacjami, motywacją, inspiracją. Oczekuję od Ciebie odpowiedzialności i zaangażowania. Jestem przy Tobie, żebyś krok po korku zdobywał to, czego pragniesz. Tworzysz takie życie, jakie Ci odpowiada. Celebrujemy wspólnie Twoje sukcesy. Proces coachingu pozwala Ci na prawdziwą osobistą ewolucję – osiągnięcie najlepszej wersji siebie.

Prawda, że brzmi to jasno i atrakcyjnie? Metody pracy, które stosuję pochodzą z doświadczenia życiowego, pracy z wieloma Klientami i są zaczerpnięte od inspirujących nauczycieli i wielkich przewodników. Kiedy poznasz mój system pracy, będziesz stosować go również po zakończeniu naszej wspólnej przygody i będziesz osiągać jeszcze większe i wspanialsze cele. Praca ze mną to Twoja szansa do nauki sprawdzonego sposobu myślenia i działania, który pozwala Ci na osiąganie dokładnie tego, czego pragniesz. Uczysz się, jak osiągnąć prawdziwą równowagę w życiu, która jest dla wielu ludzi kluczem do szczęścia. Jeżeli męczy Cię ciągłe czekanie na „lepsze czasy”, „lepszy moment” i „odwrócenie losu”… Jeżeli męczy Cię spędzaniem wielu godzin w pracy kosztem czasu dla rodziny i kosztem zdrowia… Jeżeli męczysz się ciężką pracą, która wcale nie przynosi efektów… Zrób wszystko co możesz, żeby osiągnąć swój cel. Praca w cztery oczy, to gwarancja tego, że wspólnie znajdujemy drogę na sam szczyt. Umawiamy się na konkretny termin i rozpoczynamy owocną współpracę. Do wyboru masz coaching online lub spotkanie.

Która forma coachingu jest dla Ciebie najwygodniejsza?

Spotkanie

Coaching indywidualny w Bydgoszczy lub okolicach
Zapisz się