O mnie

Jestem bardzo ciekawa co chcesz przeczytać o mnie w tym miejscu. Czy bardziej interesuję Ciebie ja – jako osoba czy moje tytuły naukowe, dyplomy i sukcesy zawodowe w Polsce i za granicą. Czy naprawdę chcesz czytać historię o moich siedmiu latach praktyki w zawodzie trenera sprzedaży i kierownika? Tak, mam doświadczenie w prowadzenie zespołu dwustu osób. Ale teraz to Ty i Twoje wyzwania są najważniejsze. Czego musisz się o mnie dowiedzieć, żeby mi zaufać i wyruszyć ze mną w przygodę swojego życia? Chcę napisać Ci z głębi serca, dlaczego pracuję coachingowo. Myślę, że tak będzie najlepiej.

Wierzę, że każdy z nas jest prawdziwym diamentem. Każdy z nas jest wyjątkowy. Nie ma drugiej takiej osoby jak Ty. Masz w sobie ogromny potencjał, który czeka na uwolnienie. Ten potencjał to Twoje umiejętności myślenia i koncentracji, strategie, jakich używasz w życiu, emocje, które mogą być Twoim sojusznikiem, talenty i predyspozycje, jakie nosisz w sobie. Pokaż światu swoje piękno. Koniec z ukrywaniem tego jaki jesteś i jakie życie chcesz mieć. Nieobrobiony i niewypolerowany diament wygląda jak niegodny zainteresowania kawałek szkła. Dopiero po jego obróbce i wyszlifowaniu zaiskrzy i ukaże swoją pełną urodę. Tylko dzięki dokładnemu przestudiowaniu surowego kamienia można osiągnąć najpiękniejszy kształt diamentu. Praca ta wymaga wielkiego doświadczenia i szczegółowej znajomości diamentów oraz wiedzy o nieczystościach zawartych w nich. W związku z tym stale uzupełniam swoją wiedzę i szlifuję umiejętności podczas szkoleń i warsztatów, abym mogła pomagać Tobie w stawaniu się najlepszą wersją – najpiękniejszym diamentem.

Pomagam zarabiać więcej i cieszyć się życiem. Moją misją jest pomoc w budowaniu pewności siebie oraz rozbudowanie świadomości własnych zasobów. Bardzo mocno upewniłam się w tej misji podczas szkolenia MMI, gdzie widziałam jak ludzie zachowują się w obliczu nowych wyzwań i strachu. Wierzę, że masz w sobie ogromną moc. Moc, którą już czas uwolnić. Moim zadaniem jest wspierać Ciebie w ustalaniu i osiąganiu celów oraz w przejściu przez proces zmiany – a wszystko po to byś czerpał radość i satysfakcję z równowagi w ważnych obszarach Twojego życia.

Mój cel to rozbudzanie odwagi do brania w swoje ręce odpowiedzialności za życie, abyś był jego kreatorem. Doskonale wiem jak bardzo jest to ważne, bo sama musiałam przejść przez taki proces. Teraz jestem szczęśliwą, spełnioną, kochającą życie kobietą. Mamą i żoną. Prawdziwą marzycielką. W moim życiu bywały różne momenty. Dobre i złe, łącznie z tragicznym wypadkiem, który zniszczył moją twarz. Wiem jak to jest dostać po tyłku. Ja jednak, jak feniks z popiołów, podniosłam się. Znalazłam w sobie siłę i szukałam odpowiedzi na pytania „jak?”, „po co?”, „dlaczego?”, „jak to zmienić?”. Nie zgodziłam się na pozostawienie spraw ślepemu losowi. Teraz jestem gotowa, żeby podzielić się z Tobą wszystkim co najlepsze. Nie wiem w jakim momencie życia jesteś Ty. Czy jest to jakiś dołek, z którego chcesz wyjść i potrzebujesz pomocnej ręki. Może jest to bardzo dobry okres i chcesz wejść na sam szczyt swoich możliwości. W obu przypadkach możesz ze mną pracować. Czy już wiesz jaki kształt będzie miał Twój diament?

Nad czym możesz ze mną pracować?

Horse Assisted Education – programy rozwojowe dla kadry zarządzającej

Executive coaching – dedykowany dla kadry zarządzającej, kierowniczej i menadżerskiej. Korzyści odnosi nie tylko osoba zarządzająca, ale również podwładni, przełożeni i cała organizacja.

Coaching biznesowy – dedykowany dla przedsiębiorców, którzy chcą podnieść efektywność zarządzania firmą i jej rentowność.

Coaching zawodowy – dedykowany dla osób chcących wprowadzić zmiany w ścieżce kariery.

Life coaching – zmiany w życiu osobistym, budowa równowagi praca – dom, skuteczne realizowanie celów.