Poznajmy się lepiej, abym mogła być perfekcyjna w mojej pracy. Każdy Diament potrzebuje indywidualnej uwagi. Pozwól mi dobrać odpowiedni program dostosowany do Twoich potrzeb.

 

Poproszę Cię o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajdziesz poniżej. To zestaw pytań, które pomagają mi precyzyjnie zdefiniować Twój cel i potencjalne przeszkody na drodze do niego. Twoje odpowiedzi gwarantują Ci, że pracujesz nad esencją Twojego celu oraz koncentrujemy się na pożądanym przez Ciebie wyniku. Proszę o szczere i szczegółowe odpowiedzi. Każda Twoja myśl ma znaczenie. Każda emocja jest ważna. Daj sobie chwilę na odpowiedzi.

Najważniejsza jest tutaj szczerość. Takie podejście gwarantuje Ci bardzo wysoką skuteczność coachingu i jest pierwszym, niezwykle ważnym etapem naszej współpracy.

Forma coachingu:
SkypeSpotkanie

W czasie 48 godzin kontaktuje się z Tobą i przedstawiam Ci rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Odpowiadam na Twoje pytania. Umawiamy się na pierwsze spotkanie. Od Ciebie tylko zależy czy jest to coaching online czy spotkanie na żywo.