Pierwszy i jedyny kurs online, który pokazuje Ci jak zmienić sposób myślenia

tak aby każdego dnia realizować swoje plany i marzenia

i żyć pełnią życia

Zdarzyło Ci się kiedyś nie osiągnąć zamierzonego celu? Przyczyn może być wiele, jednak głównym sprawcą jest najczęściej sposób myślenia. Sposób myślenia determinuje jakość Twojego życia. Mimo, że bardzo czegoś chcesz, możesz nieświadomie blokować samego siebie przez głęboko zakorzenione „prawdy” o sobie samym, świecie, swoich możliwościach i innych ludziach.

Jest jednak nadzieja. Nawyki myślowe można kształtować! Istnieją metody, dzięki którym uwolnisz się od ograniczających przekonań. Widzę takie zmiany każdego dnia podczas pracy z moimi Klientami.  Uwierz, że Ty też masz wpływ na to, jak będzie wyglądało Twoje życie. Dołącz do grona osób, które wybrały szczęście i spełnienie. Negatywne przekonania są ograniczeniami, które blokują Twoje zarobki, Twój sukces, Twoje zdrowie, więc dlaczego nie pozbyć się ich raz na zawsze i zamienić  na wspierające?

 

 

Jakie to uczucie, kiedy wiesz, że potrzebujesz zmiany?

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz zmiany w życiu. Zamierzasz pozbyć się starego ograniczającego sposobu myślenia chcesz zbudować nowy i dobry styl kształtowania swoich myśli

… to czytaj każde słowo na tej stronie

Jeśli choć trochę mnie znasz, to masz świadomość, że jestem zainteresowana wyłącznie działaniami, które dają efekt. Dlatego mam dla Ciebie konkretne informacje, które przy Twoim zaangażowaniu mogą mieć realny wpływ na Twoje dalsze życie.

Przestań tkwić w miejscu!

Głównie  przez swoje przekonania tkwisz w czymś, co nie daje Ci spełnienia…

 

Doświadczasz poniższych sytuacji?

  • masz wrażenie, że ciągle stoisz w miejscu?
  • widzisz, że inni bez wysiłku osiągają zdecydowanie więcej, a Ty walisz głową w mur?
  • zdarzyło Ci się  kiedyś  nie osiągnąć zamierzonego celu?
  • męczy Ciebie czarnowidztwo i brak wiary we własne możliwości?
  • odkładasz sprawy duże i małe, bo nie wierzysz, że dasz radę?
  • nie realizujesz swoich planów w tempie, które daje satysfakcję?

 

Oczywiście nie każdy musi chcieć więcej, ale to niezwykle frustrujące, że za każdym razem poświęcając coraz więcej energii – osiągasz podobne rezultaty.

Co powiesz na otwarcie drogi do…

budowy solidnych mentalnych fundamentów spełnienionego życia

 

Chcesz skończyć z wewnętrznym krytykiem i czarnymi scenariuszami?

Jak wygląda proces zmiany myślenia?

dowiadujesz się czym są przekonania i jaki mają wpływ na Twoje życie

odkrywasz jakie przekonania kierują Tobą na ten moment w życiu

uczysz się, jak rozpoznać przekonania wpierające i niewspierające

poznajesz skuteczne metody zmiany przekonań

tworzysz nowe przekonania, które od teraz będą Twoją WEWNĘTRZNĄ MOCĄ

 

Czy uczę sekretnej metody, której nikt wcześniej nie odkrył? Nie. Natomiast jestem pewna jednego na 100%. Dzielę się metodami, które pozwalają na zmianę od A do Z. Zmuszają do konkretnych działań. W ten sposób nareszcie widzisz realne zmiany. Sama świadomość, że trzeba coś zmienić, to za mało. Potrzebny jest KONKRET. 

 

Być może zastanawiasz się, czy będziesz w stanie uczyć się z kursu online. Rozumiem to. Mam dobrą wiadomość. Najważniejszym elementem, który jest potrzebny do wykorzystania pełni mocy kursu jest – Twoja DECYZJA, że tak będzie. Decyzja, że chcesz zmienić swoje życie. To będzie dla mnie prawdziwy zaszczyt towarzyszyć Ci w zmianie sposobu myślenia.

 

Dlaczego warto TERAZ rozpocząć kurs „Zmień swoje myślenie w 21 dni”?

 

Po pierwsze: Bo to13 lekcji, które OTWIERAJĄ OCZY! Dostajesz konkretne narzędzia, które zmieniają sposób myślenia, żeby wejść na wyższy poziom. Odkrywasz, co Ciebie blokuje przed osiągnięciem wymarzonego celu. Uczysz się rozbrajać mentalne blokady, które przeszkadzają Ci w życiu.

Po drugie: Porządki w Twojej głowie powinny być zrobione jak najszybciej! Regularnie robisz przegląd samochodu, zębów, zdrowia, więc dlaczego zwlekasz z głową? Im dłużej czekasz, tym bardziej oddalasz się  od spełnienia swoich celów.

Poznajesz SEKRET porządkowania sposobu myślenia, dzięki czemu Twoje myśli wspierają Twój rozwój. Po prostu wiesz już jak kreować swoje życie. Rozumiesz naukę i psychologię stojącą za Twoją efektywnością, dzięki czemu osiągniesz więcej niż  kiedykolwiek wcześniej w biznesie, relacjach i życiu! Doświadczasz tego jak cudownie jest kreować swoje życie świadomie.

Po trzecie: Przyznasz, że użalanie się nad sobą nie pomaga. Koniec z tym! Zacznij żyć tak, ja naprawdę  chcesz. Im szybciej dostaniesz impuls do zmiany, tym lepiej dla Ciebie. Chcesz swoje marzenia wysłać do krainy wiecznego nigdy?

Masz 13 przystępnych lekcji dostępnych online. Dostęp do mojego 10 letniego doświadczenia w pracy szkoleniowej. PDF-y z ćwiczeniami do wydruku oraz nagranie medytacji prowadzonej, która wspiera proces Twojej transformacji. Tylko sprawdzone metody. Sama solidna wiedza. Konkretne strategie pracy z umysłem, które stosuje 5% ludzi na świecie, osiągając 95% rezultatów. Twoje życie z taką wiedzą staje się prostsze i przyjemniejsze. 

 

Prawda, że to wspaniała sprawa mieć do dyspozycji program coachingowy, którego zadaniem jest wspieranie Ciebie w drodze do szczęścia?

Zobacz opinie osób, które ze mną pracowały

 

Współpracując z klientami 1:1 i warsztatowo, pomogłam kilkuset osobom, które teraz czerpią  z życia to, co najlepsze

 

 

 

Jak wygląda kurs „Zmień swoje myślenie w 21 dni” i czego z niego się uczysz?

 

Dzielę się z Tobą sprawdzonymi sposobami. Możesz ich użyć, żeby ruszyć życiowo z kopyta

Kurs składa się z 13 logicznie powiązanych ze sobą lekcji, z których każda daje konkretne narzędzie do zmiany mentalnej. W każdej lekcji otrzymujesz nagranie video i plik do pobrania, który zawiera ćwiczenie do wykonania. Wspaniałym elementem jest też nagranie z medytacją proadzoną, która pozwala wznieść pracę z przekonaniami na wyższy poziom. Krok po kroku uczysz się, w jaki sposób i dlaczego zmienić myślenie, żeby zacząć realizować swoje cele.

Dostęp do kursu otrzymujesz automatycznie po zaksięgowaniu Twojej wpłaty.

Zauważam, że ludzie żyją w ciągłym pośpiechu. Narzekają  na totalny brak czasu na wszystko. Dlatego przygotowałam krótkie lekcje. Zawierają same konkrety. Ty decydujesz w jakim tempie będziesz je przerabiać, bo całość jest dostępna online. Z kursu możesz korzystać w dogodnym dla Ciebie czasie. To jest mocna strona kursu, bo działasz wtedy, kiedy jest to dla Ciebie najdogodniejsze. Diametralnie zwiększa to Twoją  szansę na sukces.

Teraz jest czas na Twoją decyzję

 

„Dzięki coachingowi z Marzeną zrozumiałam, że zmiany nie muszą być trudne, a metoda „małych kroków” przynosi świetne rezultaty. Przecież nikt od razu nie każe przewracać świata do góry nogami! Regularne sesje zmotywowały mnie do działania.”

- Iza, księgowa

Doświadczasz szczęścia i dumy, kiedy masz odpowiedzialność za życie w swoich rękach. A jeżeli mówisz „nie” dla tej szansy, która dziś staje przed Tobą, to okradasz się z możliwości bycia najlepszą wersją siebie. Okradasz się z możliwości spełnienia marzeń. Anthony Robbins mówi, że „zmieniasz się albo z inspiracji, albo z desperacji”. Czy naprawdę chcesz czekać na jakieś dramatyczne zdarzenie, żeby zmotywować się do działań?

Kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać?

 

 

Nazywam się Marzena Cholerzyńska i jestem znana z tego, że Perfekcyjnie Szlifuję Diamenty. Jako certyfikowany master NLP, trener, dyplomowany coach oraz inwestor — prowadzę indywidualne i grupowe sesje coachingowe. Uczę, jak sięgać po to, co najlepsze w życiu.

Czego musisz się o mnie dowiedzieć, żeby mi zaufać i wyruszyć ze mną w przygodę swojego życia? Chcę napisać Ci z głębi serca, dlaczego pracuję  coachingowo. Myślę, że tak będzie najlepiej.

Wierzę, że każdy z nas jest pięknym Diamentem. Moją  misją jest pomoc w budowaniu świadomości własnych możliwości. Uwielbiam, kiedy moi Klienci biorą odpowiedzialność za życie we własne ręce. Kiedy rozwijają  swoje firmy i spełniają marzenia. Wtedy świat staje się piękniejszy.

Doskonale wiem, jak bardzo to jest ważne – sama jestem przedsiębiorcą i z satysfakcją pracuję na własny rachunek. Przede wszystkim jednak, cieszę się wolnością wyboru i spokojem ducha. Mogę dodatkowy czas oraz kapitał przeznaczać na inwestowanie na rynku nieruchomości i kolejne niezapomniane podróże. Jestem gotowa, żeby podzielić się z Tobą wszystkim co najlepsze.

Dlaczego jeszcze czytasz?

Ile jeszcze wytrzymasz tam, gdzie jesteś, jeśli nic się nie zmieni? Czy wyobrażasz sobie, że za rok jesteś cały czas w tym samym punkcie? Jeżeli czytasz dalej, to znaczy, że jeszcze się nie zapisałaś/eś. Mogą być dwie tego przyczyny…

 

  • Myślisz, że nie masz czasu
  • Myślisz, że nie masz pieniędzy

Jeżeli myślisz, że nie masz czasu (zwróć uwagę na słowo „myślisz”), odpowiedz na proste pytanie: A na co masz czas? Jeżeli nie masz czasu, żeby Twoje życie zmieniło się na lepsze… Jeżeli nie masz czasu, żeby zadbać o zdrowie, zadbać o finanse i stworzyć lepsze relacje z osobami, które są Ci najbliższe, żeby zadbać o swój rozwój, to na co masz czas? Wierzę, że ludzie sukcesu zawsze mają czas na sprawy, które są dla nich priorytetem. Dla mnie szczęśliwe życie, jest priorytetem. Zgodzisz się ze mną? Praca w ze mną to tylko jedno lub dwa spotkania w miesiącu. Jeżeli wierzysz, że nie masz dwóch godzin w miesiącu, by stworzyć lepsze życie, to na co masz czas?

Jeżeli wierzysz, że nie masz teraz funduszy…

… to zastanów się. Dlaczego? Dlaczego nie masz pieniędzy, jakie chcesz mieć? Jeżeli nic nie zmienisz w swoim życiu, to kiedy i jak pojawią się pieniądze? Pamiętaj, że nie ma wróżek, które cudownie zmieniają fakty. Jeżeli wierzysz, że nie masz pieniędzy, to jesteś osobą, która powinna zapisać się w pierwszej kolejności do mnie, bo już czas, żeby to zmienić.

Mam misję w życiu

Chcę pomóc jak największej liczbie osób, jakiej tylko zdołam. Dlaczego? Bo to dla mnie ogromna satysfakcja, kiedy widzę jak moi Klienci stają się diamentami i osiągają swoje cele. Wiem, że zmiany nie są dla wszystkich. Wiem, że nie do każdego trafia mój przekaz. Wiele osób boi się sukcesu. Boi się wydobyć swój potencjał. Wierzą, że na coś nie zasługują albo już nic nie da się zmienić.

Czy strach ma wielkie oczy? Tak. Czy te oczy mogą kłamać? Tak. Czy możesz stracić coś wartościowego dla siebie przez to, że poddasz się swojemu strachowi? Tak. Kiedy pozwolisz mu zawładnąć swoimi myślami, nie zaczniesz podejmować działań, które mogą wnieść nową wartość do Twojego życia. Czego tak naprawdę się boisz? Skąd masz pewność, że Twoje obawy są prawdziwe? Masz ochotę ciągle tkwić w tym samym punkcie? W jaki inny sposób inny niż przez działanie, chcesz przekonać się, że bardzo często Twój strach jest bezużyteczny?

 

„Pokaż się swojemu najgłębszemu strachowi; wtedy strach traci swoją moc, kurczy się i znika. A ty jesteś wolny.” Jim Morrison

To będzie dla mnie prawdziwy zaszczyt towarzyszyć Ci w drodze do celu. Czekam na Twoja rejestrację. Do zobaczenia wkrótce :-)